Działania prewencyjne pod kryptonimem "Sandacz 2021"

W dniach od 2 do 6 czerwca 2021 r. na zbiorniku Siemianówka, odbyły się działania prewencyjne pod kryptonimem „Sandacz 2021”. Celem działań była kontrola przestrzegania porządku i bezpieczeństwa przez uprawiających amatorski połów ryb z brzegu i jednostek pływających w tym posiadania zezwoleń.

Do działań zaangażowani byli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji przy współpracy z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Michałowie oraz Państwowej i Społecznej Straży Rybackiej. Kontrolowano samochody oraz łodzie.

Osoby, nieprzestrzegające zapisów Ustawy o rybactwie śródlądowym zostały pouczone i ukarane.

Dziękujemy wszystkim służbom za działania oraz wędkarzom za współpracę w ramach tej akcji.