Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Jesienne zarybianie

Biuro Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Białymstoku informuje, że w dniu 5 listopada br. odbędzie się zarybienie zbiorników w Choroszczy i  Krynkach. Zarybione zostaną również starorzecza Narwi w obwodzie nr 4.

W dniu 6 listopada br. planowane jest zarybienie zalewu Siemianówka oraz zbiorników w Gródku i Kuźnicy Białostockiej.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • robertson Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Popieram przedmówcę, brak informacji o czasowych zakazach wędkowania. Janów zamknięty do 15.11, ale, żeby tego się dowiedzieć musiałem przejechać 40 km , wrrr..

 • Borsuchi Data dodania: 3 lata temu Oceń: 12 + / -

  Dlaczego brak gdziekolwiek jakichkolwiek informacji o zarybianiu i co za tym idzie zakazie wędkowania w Zalewie Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Człowiek wydaje pieniądze na zezwolenie, paliwo, zanęty, przynęty, traci czas, przyjeżdża na miejsce, nęci zaczyna łapać i nagle przybiega jakiś cieć twierdząc, że nie można łapać i że grozi mandat 500zł a informacje o zakazie są na drzewach. Przyjeżdżając o 6:00 na miejsce człowiek nie jest w stanie zauważyć takiej informacji zwłaszcza, że podczas wyjeżdżania wiedząc, już że jest zakaz z trudem udało się specjalnie szukając zauważyć białe karteczki w 2ch miejscach na długości jednego km. Taka informacja powinna być przede wszystkim w internecie i na wjeździe, na tablicy gdzie każdy by to zauważył a nie tylko na kilku losowo wybranych drzewach.
  Do diabła czy panowie z Miejskiego Koła PZW nr 39 w Czarnej Białostockiej myślą, że ludzie są jasnowidzami ??!!
  W Supraślu również o zakazie wędkowania można było dowiedzieć się dopiero na miejscu, ale tu chociaż w miarę duże żółte tablice, które każdy zauważyć, co nie zmienia faktu, że po to chyba macie stronę i na niej powinny być informacje.
  Jeżeli człowiek czyta, że zarybiane są zbiorniki w Choroszczy ,Krynkach, Gródku i Kuźnicy Białostockiej to może przypuszczać, że w niewymienionych można normalnie wędkować.
  Weźcie się panowie do roboty i jeżeli bierzecie pieniądze za wędkowanie do informujcie ludzi gdzie i kiedy nie można wędkować bo w końcu wszyscy odejdą w stronę łowisk komercyjnych.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin